Boxmeer - In Boxmeer boekte RKSV Schijndel/DEWIT de eerste overwinning van het seizoen door overtuigend te winnen van Olympia’18. Olympia startte feller aan de wedstijd, wat resulteerde in kansen voor Olympia. Maar deze schoten misten richting of werden goed verwerkt door onze keeper Joran van Zutphen.
Schijndel kwam in de beginfase er een aantal keer uit via de omschakeling. Wat in de 15de minuut resulteerde in een vrije trap op zo’n 20 meter van het doel van Olympia. Thomas Kastelijn wist wel raad met deze kans en schoot de bal over de muur in het doel: 0-1. Schijndel werd sterker en dit resulteerde in kansen. In de 31ste minuut werd Brent Blummel weggestuurd. Zijn schot kon niet goed worden verwerkt, waardoor Brent Timmermans de bal kon terug leggen op Tijn Niemeyer: 0-2. Nog geen minuut later verscheen Olympia voor het doel van Schijndel, maar deze kans werd voorlangs geschoven.
Na rust zocht Schijndel direct de aanval. In de 49e minuut een geweldige lange bal van Tim Kastelijn, die Brent Blummel oog in oog zette met de keeper van Olympia. Brent tikte vervolgens de bal bekeken over de keeper: 0-3. Vanaf dit moment zocht Olympia meer de aanval. In de 70ste minuut werden Stan Guns en Brent Timmermans vervangen voor Bram van Wijk en Tijmen Mettler. In de 72ste minuut wist Olympia via de binnenkant van de paal de aansluitingstreffer te maken: 1-3. In de 80ste minuut werd Brent Blummel vervangen door David van der linden. Olympia ging opzoek naar de 2-3, maar Schijndel verdedigde goed en Joran stond zijn mannetje in de goal.