Schijndel - De koude periode van het jaar is weer aangebroken en dat is te zien aan de energieprijzen. De behoefte aan informatie om energie te besparen neemt toe, vertellen de energiecoaches; ze krijgen het drukker.
Coöperatie Meierijstad Energie (ME) geeft een voorlichtingsavond op maandag 20 januari. Onderwerpen die aan bod komen: waarom isoleren de beste eerste stap is, hoe warmtepompen werken, waarom het goed is om je huis te ventileren en of het verstandig is om nu een thuisaccu te kopen. Maar ook hoe je subsidie kunt krijgen voor de maatregelen die je wilt doorvoeren.
Zwaargewichten ME zal twee zwaargewichten inzetten om er een goede inhoudelijke avond van te maken. Frans van den Heuvel opent de avond met een antwoord op de vraag “Waarom is het verstandig dat we energie besparen?” Frans heeft ruim 40 jaar ervaring in de koeltechniek en warmtepompen. Hij is voorzitter Dorpsraad Boskant en weet wat er onder de mensen leeft. De tweede spreker is Frans van Beek uit Wijbosch die meer zal vertellen over de andere onderwerpen die hierboven zijn vermeld. Frans heeft zijn eigen huis energieneutraal gemaakt en heeft als energiecoach van de coöperatie al meer dan 100 huisbezoeken afgelegd en heeft dus veel expertise opgebouwd. Datum: 20 januari Tijd: inloop vanaf 19.00 uur, aanvang 19.30 uur. Locatie: De Schakel, Eerdsebaan 1, 5482 DA Schijndel Aanmelden:Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.