Meierijstad - Vormden in 2024 de vrijheidsmaaltijden het begin van de viering van 80 jaar vrijheid in Meierijstad, in 2025 vormen zij het sluitstuk.
Het is van groot belang om stil te staan bij de echte waarde van vrijheid. Juist in de tijd waarin we nu leven. Samen met verschillende buurt· en wijkverenigingen, Oranjeverenigingen en wijk- en dorpsraden organiseert de gemeente Meierijstad voor de vierde keer een aantal vrijheidsmaaltijden.
U bent van harte welkom om tijdens het nuttigen van een sobere maaltijd, met anderen het gesprek aan te gaan over wat vrijheid voor u betekent. Aanmelden is niet nodig, maar let op: op is op! WANNEER 5 mei 2025 HOE LAAT van 12.00 - 13.30 uur WAAR Diverse locaties (zie www.meierijstad.nl/vrijheidsmaaltijden)