Wie neemt de scepter over van Prins Mari d’n Urste?
Gepubliceerd: dinsdag 15 april 2025 10:09
Schorsbos - Ze hebben er weer een leuke Carnaval op zitten met een geweldige Prins en dito Adjudant. Echt een topper, die Mari. Een Prins die tussen de Schorsbossers en Schorsbosserinnekes, samen met hen het feest der feesten beleefde.
Denk jij nu ‘Ik ben of ken wel iemand die dit ook heel goed zou kunnen’, dan is dit je kans. Iedereen in Schorsbos mag een geschikte kandidaat voordragen. Stuur je inzending, liefst met wat onderbouwing en foto naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De Prinskeuzecommissie gaat ermee aan de slag en komt zo hopelijk tot een waardige opvolger van Prins Mari d’n Urste. Wie dat dan uiteindelijk zal zijn, wordt pas bekend gemaakt tijdens het 11-11-bal op 8 november 2025.
Waar moet een goede Prins of Prinses aan voldoen: Degene moet uit Schijndel komen en zich verbonden voelen met Schorsbos. Degene moet niet bang zijn om te spreken (zingen) in het openbaar. Degene houdt van Carnaval, staat graag tussen de mensen en zorgt voor verbinding in het algemeen, maar is niet aangesloten bij een carnavalsclubje. Degene heeft een goede conditie en tijd/zin om Schorsbos te promoten gedurende de periode van half november tot en met Carnaval. Graag je inzending opsturen voor 12-05-2025.