Celstraf van 3,5 jaar geëist tegen Rai Vloet voor dodelijk ongeval
Gepubliceerd: maandag 20 maart 2023 15:58
Schijndel - De Officier van Justitie eist een gevangenisstraf van 3,5 jaar tegen voetballer Rai Vloet voor de zwaarste vorm van dood door schuld met de dood van de 4-jarige Gio Roos tot gevolg. "Hij reed met een absurde snelheid." aldus de Officier. Ook eist de OvJ een ontzegging van de rijbevoegdheid voor 4 jaar.
In de nacht van zaterdag op zondag 12 naar 13 november, vond een ernstig verkeersongeval plaats op de A4 met twee personenauto’s. Bij het ongeval raakte een 4-jarig jongetje ernstig gewond en werd met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Hier overleed hij later aan zijn verwondingen. Enkele weken na het ongeval werd Vloet geschorst bij zijn toenmalige club Heracles nadat hij eerst nog werd opgesteld. Dat leverde de club veel commentaar op.
De zaak werd vandaag inhoudelijk behandeld. Ook de moeder van het overleden kind kwam daarbij aan het woord. Vloet zelf verklaarde tijdens het ongeval bezig te zijn met de cruise control. De uitspraak volgt later.