Het publiek genoot ervan. Na de pauze zongen ze allerlei liedjes die te maken hadden met het milieu en Fera Boeren sloot het blokje af met deel van een sonate voor dwarsfluit. Daarna was het weer de beurt aan de heren van DTBS.

Tot slot zongen de tieners, samen met de mannen, het lied ‘Do it now’. In veel landen heeft dit lied al geklonken als oproep om te gaan werken aan het behoud van het klimaat en een gezonde leefomgeving. Het was een bijzonder geslaagd concert en in het najaar komen de Duketown Barbershop zangers voor een uitwisselingsconcert naar Schijndel.
Foto: Kinderkoor tof!

kinderkoortof6 

SOCIALS TVSCHIJNDEL

 

  U kunt ons volgen op
   Facebook 
   Instagram 
   Threads 
Tiktok transTikTok

OVER TVSCHIJNDEL

VACATURES TVSCHIJNDEL

Iedere dag trekt het lokale nieuws op TVSchijndel meer dan vierduizend unieke bezoekers. Op hoogtepunten soms wel tienduizend. Dit wordt allemaal mogelijk gemaakt door een team van vrijwilligers. TVSchijndel is altijd op zoek naar mensen die de verschillende teams willen komen versterken. Redactie, social media, 112, cameramensen, fotografie, er is altijd wel een plek waar jij goed tot je recht komt. Aarzel niet en meld je aan op vrijwilliger@tvschijndel.nll

AANLEVEREN ITEMS

Als u iets gaat organiseren of u heeft ons iets nieuws te melden stuur dan een mail naar redactie@tvschijndel.nl