
Schijndel - Na een herseninfarct of –bloeding, een ongeluk, hersentumor of na reanimatie treedt een hersenbeschadiging op. Daardoor kunnen er veranderingen ontstaan in het functioneren of in de persoonlijkheid. Die veranderingen kunnen ernstige belemmeringen veroorzaken in het dagelijkse leven. Bijvoorbeeld in het onderhouden van sociale contacten, in het uitoefenen van je hobby’s en je werk. Ook het omgaan met familieleden kan onder druk komen staan.
In zo’n situatie is het heel belangrijk te zorgen dat er een goed evenwicht bestaat tussen de inspanningen in het dagelijks leven en de spanningen die de ziekte of handicap met zich mee brengen, en ontspanning. Is de balans goed dan kan de mantelzorger de situatie beter aan. Deze avond brengen we door in een ontspannen sfeer, ontspanning staat centraal. Heerlijk de accu opladen met o.a. een spel en een hapje en een drankje.
Heeft u zelf of een familielid een niet aangeboren hersenletsel (NAH) dan nodigen wij u van harte uit om aanwezig te zijn.
Café Brein is voor de regio Boxtel, St. Michielsgestel, Schijndel en Sint Oedenrode.
Datum: 16 december 2013
Tijd: 19:30 – 21:30 uur (zaal open om 19:00 uur)
Plaats: Zorghoeve ‘t Binnenveld, Boxtelseweg 5, 5481VE Schijndel
Een sfeervolle locatie die vanuit de hele regio gemakkelijk te bereiken is. De toegang is gratis en de koffie staat klaar.
Meer informatie
Voor meer informatie kunt u bellen naar:
Welzijn de Meierij, José Swinkels 073-5441413
ContourdeTwern Boxtel, Marieke Dijkshoorn 0411-655899
Steunpunt Mantelzorg St Michielsgestel, Ria Swinkels 06-14041212
Cafè Brein is een samenwerkingsverband tussen:
Samenwerkende Woon-en Zorgvoorzieningen (SWZ), Zorggroep Elde, Stichting Laverhof,MEE, de welzijnsinstellingenContourdetwern Boxtel,Welzijn de MeierijSchijndelen steunpunt mantelzorg Sint Michielsgestel.