
Respo International wilden in samenwerking met Mandla Sport 4 Change meer bewustzijn creëren tussen mensen met een beperking en mensen zonder beperking. Mandla Sport 4 Change is een NPO die gespecialiseerd is in het werken met mensen met een beperking. Britt van Rozendaal heeft in samenwerking met Mandla Sport 4 Change en the City of Cape Town de "Walkathon in Uitsig" georganiseerd.
Tijdens het evenement waren 150 personen met een beperking en 50 personen zonder een beperking aanwezig. Het evenement werd gehouden in een van de sloppenwijken in Kaapstad. Ambtenaren en burgemeester van die wijk waren aanwezig. De burgemeester heeft het startsein gegeven en het lint doorgeknipt. Toen de deelnemers over de finish kwamen ontvingen zij een medaille, een T-shirt en een glaasje cola. De eerste drie mensen met een beperking die de finish bereikten kregen een beker!
Na afloop is er een stuk over dit evenement in de Kaapse krant verschenen wat berichtte over het grote sportsucces wat behaald is in een van de sloppenwijken. Het evenement heeft een erg grote boost aan de organisatie geven en voor naamsbekendheid gezorgd. Bij deze wil Britt van Rozendaal haar sponsors heel erg bedanken voor het mede mogelijk maken van dit sport evenement. Jullie bijdrage is erg belangrijk geweest, een klein bijdrage kan een heel groot verschil maken! Baie danki!