Schijndel/ Eindhoven - Op donderdag 20 maart stonden 4 leerlingen van het Elde College in het Parktheater in Eindhoven voor de Orion Music Awards.
Een muziekwedstrijd tussen alle Orion scholen uit de regio. Dit jaar mochten Anne, Fynn, Lies & Fieke de school vertegenwoordigen onder leiding van musicaldocente Marloes Schellekens. Dit deden ze met het nummer Piano Man van Billy Joel. Hierbij speelde Anne op de piano, mondharmonica én zong ze het nummer, terwijl Fynn, Lies & Fieke een prachtige choreografie dansten.
Alle 4 de deelnemers traden in januari op bij het open podium programma van het Elde College, 'Elde's Got Talent', en daar zijn ze gescout door Marloes voor de Orion Music Awards.
Ze hebben de jury echt omver geblazen en na afloop kregen ze als commentaar: ‘wauw’. Woorden kwamen tekort.