
Van urban tot feestcafé en van Nederlandstalig tot hardstyle. Met onder andere Zanger Kafke, Ran-D en Smerrig Diskjochies worden alle uithoeken van populaire muziekstromingen in één evenement geprogrammeerd.
“Vorig jaar richtten we ons nog vooral op harddance, maar dit jaar hebben we er bewust voor gekozen om meer diversiteit te brengen. Het evenement werd goed ontvangen, maar er bleken toch veel bezoekers te zijn die met carnavalswagens mee waren gekomen en graag meer wisseling in de muziek hadden gewenst. Daar hebben wij dit jaar duidelijk gehoor aan gegeven”, laat de organisatie weten.
Carnabal in manege de Molenheide vindt plaats op dinsdag 5 maart (tijdens carnabal) van 16:00 tot 22:00. Kaarten zijn te koop op www.carnabal.nl of bij tabaktief Jan van Roessel in Schijndel.