foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Jac. Kemps Tweewielers opvolger van Steengoedkado als Gezelligste Winkel van Schijndel?

Gezelligste winkel Schijndel Kemps resizeSchijndel - De Verkiezing van de Gezelligste Winkel van de gemeente Schijndel is in volle gang. Vorig jaar kwam Steengoedkado als Schijndelse winnaar uit de bus. De eerste tussenstand van de inmiddels vijftien genomineerden is bekend gemaakt en daarin staat Jac. Kemps Tweewielers bovenaan. Wint Jac. Kemps Tweewielers de titel of worden ze nog ingehaald door één van de andere winkels? Er is nog helemaal niets beslist want er kan nog tot en met 20 december 2015 gestemd worden via de website gezelligstewinkel.nl.

• 't Verswarenhuys Schijndel - Schijndel
• Bakkerij Bekkers - Schijndel
• Bakkerij van Doorn - Schijndel
• Dennis vd Ven - Schijndel
• Dio.Drogisterij, Parfumerie De Vlinder - Schijndel
• Gall & Gall - Schijndel
• Jac. Kemps Tweewielers - Schijndel
• Kiba - Schijndel
• Latonino Kids Fashion - Schijndel
• Plus Eijkemans - Schijndel
• Rijwielhandel cycle-star fietsen en accessoires - Schijndel
• She Damesmode - Schijndel
• Sjop 37 - Schijndel
• Specialiteitenhuis D'n Overkant - Schijndel
• Steengoedkado - Schijndel

Tot en met 20 december 2015 gestemd worden via www.gezelligstewinkel.nl.

Twee winnaars
In de gemeente Schijndel zijn er straks twee winnaars. De winkel met de meeste stemmen en de winkel met het hoogst gemiddelde cijfer. Dit kan natuurlijk ook dezelfde winkel zijn. De gemeentewinnaars maken automatisch kans op de provinciale en landelijke titel. De winnende winkels kunnen rekenen op veel publiciteit, trotste medewerkers en meer klanten. “Het is een spannende verkiezing waarbij iedere stem telt. Bij het uitbrengen van een stem worden rapportcijfers gegeven voor sfeer, medewerkers, prijs-/kwaliteitsverhouding en klantvriendelijkheid. Ook die rapportcijfers tellen mee in de uiteindelijke eindstand”, aldus Lisanne Feenema van organisator Vote Company. Er kan gestemd worden via de website, via facebook en via SMS.

Mooie prijzen voor stemmers
Mensen die stemmen kunnen mooie prijzen winnen zoals een Smart Watch, een hotelovernachting voor 2 personen en een dagje wellness voor 2 personen.

KiKa is de grote winnaar
KiKa is het goede doel dat aan de verkiezing verbonden is. De partners van de verkiezing doneren voor iedere stem waarbij toestemming wordt gegeven om nieuwsbrieven van partners te ontvangen en voor iedere stem die per SMS wordt uitgebracht € 0,05 aan KiKa. Stichting KiKa zet zich in voor de strijd tegen kinderkanker. De cheque met de totale opbrengst van de verkiezing wordt tijdens de Award Uitreiking aan KiKa overhandigd.

Partners van de verkiezing zijn Z24, Ondernemers United, MisterBrightLight en KiKa. De organisatie is in handen van Vote Company. Kijk voor meer informatie op www.gezelligstewinkel.nl.

20 FIT

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

Scootmobielen Veghel

Klik > website

Klik > Website

PLUS

Klik > website

Klik > Website

Dennis van der Ven

Klik > website

Klik > Website

De Nachtegaal

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

The Social Club

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

TVSchijndel adverteren

Klik > website

Klik > Website

Vakmeester Guus

Klik > website

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

De Verfzaak

Klik > website

Klik > Website

ANGRO

Klik > website

Klik > Website

Lacros

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2025  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal

//