Sint logeert weer in Schijndels Hotel – opening op woensdagmiddag 26 november
Gepubliceerd: zondag 09 november 2014 09:46
Schijndel - Onder de grootste geheimhouding is een groep Pieten als kwartiermakers in Schijndel gearriveerd om evenals vorig jaar het Sint Hotel in te richten. Het logeren in het hotel aan de Hoofdstraat was de goedheiligman en enkele naaste Pietmedewerkers zo goed bevallen dat Sinterklaas de naam Schijndel in zijn grote boek met rood had omcirkeld om er zeker dit jaar weer terug te komen. De opening van het Sint Hotel vindt plaats op woensdagmiddag 26 november om 14.00 uur. Daarna kunnen de kinderen op vier middagen het Sinthotel bezoeken [zie hieronder]. Noteer de data vast in jullie agenda, zorg dat je erbij bent.
Slaapkamer, schatkamer en ontvangstsalon In de nachtelijke uren wordt het pand, waar eens het weeshuis was gevestigd, omgetoverd in een klein paleis waar de Sint aangenaam kan vertoeven, niet alleen om er te slapen en te eten, maar zeker om kinderen te ontvangen. Er zijn voor de bisschop diverse kamers ingericht zoals een slaapkamer voor de Sint en de Pietjes, een schatkamer voor de cadeautjes en een ontvangstsalon.
Bezoek aan het Sint Hotel Woensdag 26 november van 14.00 - 16.15 uur Zaterdag 29 november van 12.00 - 15.00 uur Zondag 30 november van 12.00 - 15.00 uur Woensdag 3 december van 13.30 - 16.00 uur