Schijndel - Wegens groot succes van de musical Evita van Het Brabants Muziek-Theater is de kaartverkoop geopend voor een extra voorstelling van deze indrukwekkende musical op zaterdag 15 november in Theater de Schalm te Veldhoven. De musical ging afgelopen 4 oktober in première, waarna het werd overladen door enthousiaste reacties van het publiek en positieve recensies van de pers. Een intrigerende musical van hoogstaande kwaliteit zoals u gewend bent van het Brabants Muziek-Theater, dat eerder succesvolle producties als Jesus Christ Superstar, Les Miserables en Aïda op de planken bracht. TVSchijndel maakte onlangs een videocompilatie van de Evita-première in ’s-Hertogenbosch.
Verhaallijn Evita vertelt het ontroerende verhaal van Eva Perón, de vrouw van de voormalige Argentijnse president Juan Perón. Eva, gespeeld door Jozan van Balkom (Breda), was een controversieel figuur maar zeer geliefd bij de gewone mensen van Argentinië. Door verteller Ché (sterk vertolkt door de Tilburgse Martijn van Baardewijk) wordt het publiek meegenomen in het ongewone leven van Eva en haar relatie met het Argentijnse volk en diens leider Perón (Koen Ruis, Breda).
Meer informatie Kaarten voor de extra voorstelling van Evita zijn te koop via de website van het Brabants Muziek-Theater, waar ook nog enkele kaarten voor de voorstelling op zaterdag 1 november in Chassé Theater Breda te verkrijgen zijn.