Fitnessclub van het Jaar Verkiezing van start in gemeente Schijndel
Gepubliceerd: vrijdag 03 oktober 2014 12:18
Schijndel – De vierde editie van De Fitnessclub van het Jaar Verkiezing is gestart in gemeente Schijndel. Ook bij deze editie draait alles om de mening van de inwoners en leden. Tot en met 28 november 2014 kan er in de gemeente Schijndel kosteloos via de website www.fitnessclubvanhetjaar.nl gestemd worden. Welke fitnessclub wordt straks uitgeroepen tot Fitnessclub van het Jaar van de gemeente Schijndel? Bij het uitbrengen van een stem wordt een rapportcijfer gevraagd voor vier criteria: sfeer, medewerkers, prijs/kwaliteit verhouding en aanbod van faciliteiten.
Mooie prijzen voor stemmers “Fitnessclubs kunnen een rapport ontvangen met onder meer beoordelingen en verbeterpunten. Mensen die stemmen kunnen mooie prijzen winnen zoals een tablet, een diner voor 2 en een wellnessdag voor 2 personen”, aldus Marius Kranendonk van de organisatie van de verkiezing.
Spieren voor Spieren de grote winnaar Spieren voor Spieren is voor de 4e maal op rij weer het goede doel dat aan de verkiezing is verbonden. Dit goede doel ontvangt een mooie cheque tijdens de Award Uitreiking in Kasteel de Hooge Vuursche. De verkiezing wordt georganiseerd door Vote Company in samenwerking met DirectPay, bellicon, JustBounce, Body Life en OndernemersUnited.
Meer informatie is te vinden via www.fitnessclubvanhetjaar.nl. Fitnessclubs uit de gemeente Schijndelkunnen zich ook tijdens de verkiezing nog aanmelden zodat er op hen gestemd kan worden.