foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Aanmelden Ondernemer van het Jaar 2014 sluit op 1 september

schijndels netwerk voor ondernemers-2Schijndel - De eerste editie van de verkiezing 'Schijndelse Ondernemer van het Jaar' leeft. Schijndels Netwerk voor Ondernemers (SNO) organiseert de wedstrijd om ondernemers te inspireren: de genomineerden en winnaars kunnen immers rolmodellen zijn voor andere ondernemers. Maar er zijn meer redenen. Met de verkiezingen vestigt SNO de aandacht op ondernemers en daarvan profiteert het complete bedrijfsleven in deze gemeente, inclusief sponsoren. Reden drie: SNO creëert een nieuw en plezierig netwerkmoment voor haar leden, sponsoren en andere relaties. SNO heeft al diverse aanmeldingen ontvangen van ondernemers die zichzelf de prijs gunnen én van ondernemers die een ander voordragen. De inschrijving sluit op 1 september aanstaande.

Allround ondernemer
De organisatie is in handen van SNO-bestuursleden Willem Haasbroek en Yvonne van der Oest en SNO-lid Laurens van Voorst. Ze willen graag dat zo veel mogelijk ondernemers de kans krijgen om mee te doen. Daarom is er, in ieder geval voor de eerste editie, geen specifiek thema. SNO zoekt een allround ondernemer. Eentje die goede financiële resultaten behaalt, die goed is in marketing, die maatschappelijk betrokken is, die duurzaamheid hoog in het vaandel heeft staan, die creatief en onderscheidend is en die een goed personeelsbeleid voert.
De genomineerde ondernemers hoeven niet op al deze terreinen uit te blinken, het gaat om het gemiddelde van al deze en mogelijke andere aspecten van ondernemerschap. Het is aan de onafhankelijke jury te bepalen hoe de rapportcijfers worden vastgesteld.
Het regelement is zo eenvoudig mogelijk gehouden. Ook dit met het doel de drempel voor deelname laag te houden. De belangrijkste afspraken: deelnemers moeten gevestigd zijn in de gemeente Schijndel, zijn lid van SNO, hun bedrijf moet tenminste drie jaar bestaan en zijn ook op papier echt een onderneming. Uit de inzendingen worden in eerste instantie drie genomineerden gekozen.
Op 16 oktober wordt tijdens een feestelijke avond in ’t Spectrum bekend gemaakt wie van de drie de uiteindelijke winnaar wordt. Behalve een fraaie oorkonde en de eer hoort ook het lidmaatschap van de jury van de volgende editie tot het prijzenpakket.


Ondernemerstalent
Speciaal voor nieuwe ondernemers is er op dezelfde avond de verkiezing van het Schijndels Ondernemerstalent van het jaar. Een aanmoedigingsprijs voor ondernemers die maximaal drie jaar actief zijn.

Aanmelding – meer informatie
Voor aanmelding (tot en met 1 september) of meer informatie Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Lacros

Klik > website

Klik > Website

De Beddenwinkel

Klik > website

Klik > Website

De Hoevenbraak

Klik > website

Klik > Website

TVE

Klik > website

Klik > Website

IT-OK

Klik > website

Klik > Website

Vakmeester Guus

Klik > website

Klik > Website

Dennis van der Ven

Klik > website

Klik > Website

De Verfzaak

Klik > website

Klik > Website

The Social Club

Klik > website

Klik > Website

De Nachtegaal

Klik > website

Klik > Website

PLUS

Klik > website

Klik > Website

InSchijndel

Klik > website

Klik > Website

ANGRO

Klik > website

Klik > Website

20 FIT

Klik > website

Klik > Website

TVSchijndel adverteren

Klik > website

Klik > Website

Foto Keetels

Klik > website

Klik > Website

Scootmobielen Veghel

Klik > website

Klik > Website

Copyright 2025  TVSchijndel, Je ziet ons echt overal

//