Schijndel - Als op zondag 6 november de grote witte tent weer wordt opgezet op de Boschweg weet men al wat er gaat gebeuren: het Sinterklaashuis wordt weer opgebouwd en ingericht. Sinds gisteren, zaterdag 12 november, kunnen kinderen weer gaan genieten van dit mooie sinterklaastafereel. Sinterklaas wordt omringd door veel pieten, poppen, speelgoed en cadeaus. Er is zelfs een poppenkast. Leuke sinterklaasliedjes en verlichting ontbreken natuurlijk ook niet.
Maar voordat alles weer op zijn plaats staat moet er heel wat werk verricht worden. Marius Verbruggen, broer Henk, zwager Christ en neef Patrick zijn hier de afgelopen week druk mee geweest. Onze cameraman heeft de opbouw gevolgd en vastgelegd.
Kerststal Maandagavond 5 december vertrekt Sint weer en zal het Sinterklaashuis in rap tempo omgebouwd gaan worden tot de Kerststal. De Kerststal en de verlichting in de tuin op de Boschweg zijn al jaren heel bekend in Schijndel en omstreken.
Marius en Christien Verbruggen hopen dat veel mensen er weer van kunnen genieten.