
Schijndel - Bij Arcadia is het een jaarlijkse traditie: op de tweede zondag van september hebben zij een open dag met dahliashow.
De naam 'Arcadia' heeft zijn oorsprong in een utopisch land uit de oudheid, met heel veel flora. Dat wordt duidelijk als je een rondje maakt over het volkstuinencomplex. Het pad is rolstoelvriendelijk. Hier komt het idyllische, paradijselijke landschap tot leven met een overvloed aan groenten, fruit, bloemen en sierplanten. De bloementuin is bezaaid met een indrukwekkende variatie van ongeveer 80 soorten dahlia's en 25 soorten chrysanten.
Kijk ook in ons fotoboek
In het clubgebouw is een kleurrijke dahliashow te zien van bloemstukken die zijn ingezonden voor de bloemschikwedstrijd. Ook de dahlia’s die in vazen zijn opgesteld voor beoordeling worden er gepresenteerd.
Neem plaats op het terras en verwen jezelf met een heerlijk hapje en drankje terwijl je bij diverse stands snuffelt tussen tuinproducten en verenigingsinformatie. Ook is er een imkerstand met de verkoop van honing en er is een live bloemschikdemonstratie.
Dit jaar is dat op zondag 10 september, van 10.00 uur tot 16.00 uur, op Steeg 23 - recht tegenover de Milieustraat. De toegang is gratis.
Kom op 10 september langs en ontdek de pracht van deze bloemen met eigen ogen. Maak een rondje over het prachtige complex, ontspan op het terras en bewonder de bloemenzee in het clubgebouw. En als je weer naar huis gaat, koop dan een boeketje of een bloemstukje, zodat je thuis nog even kunt nagenieten.
Uiteraard is alle informatie over de vereniging beschikbaar op de open dag. Voor meer informatie kun je ook een kijkje nemen op de website: www.arcadiaschijndel.nl. Of als je iemand wilt spreken, bel dan naar voorzitter Nico van Heeswijk, telefoonnummer 06 - 12 71 64 36.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |