Schijndel - Op 12 mei bestond Den Ouden 75 jaar. Ter ere daarvan hebben ze een jubileumweekend opgezet met allerlei activiteiten en festiviteiten. Alle activiteiten vinden plaats bij het vernieuwde hoofdkantoor aan het Hermalen 7 in Schijndel.
Op vrijdagmorgen 12 mei kwamen leerlingen (groep 7 en 8) van zeven basisscholen uit Schijndel en omgeving (o.a. ’t Kwekkeveld, de Beemd) ontdekken hoe Den Ouden hun leefomgeving verduurzaamt. Bekijk ook de video Meer foto's zie je in het fotoboek.
In een ochtendprogramma lieten ze de leerlingen kennismaken met de specialismes van Den Ouden, en hoe het bedrijf met die activiteiten bijdraagt aan een prettige, toekomstige leef-, werk- en recreëeromgeving voor de kinderen. Zo sporen de kinderen muntjes op om te leren hoe Den Ouden Bodac te werk gaat bij het veiligstellen van explosieven en archeologische waarden, spelen ze een quiz over materieel dat Den Ouden Organic gebruikt bij het composteringsproces, en leggen ze PVC-leidingen om te leren hoe Den Ouden Infra rioolwerkzaamheden uitvoert.
Vrijdagavond 12 mei: Om 19:00 uur (inloop vanaf 18:00 uur) startte de officiële openingsavond van het jubileumweekend. Dit was de klantavond, waarbij de belangrijkste (klant)relaties aanwezig waren. De klantavond is meteen ook de officiële opening van het vernieuwde hoofdkantoorpand. Gasten krijgen daarom een rondleiding door het pand. Het officiële openingsmoment vond plaats in de vorm van een panel in talkshow-setting, waarbij hun CEO Jeroen den Ouden en directeur Harm den Ouden werden geïnterviewd door host Viktor Brand. Samen met de andere tafelgasten, namelijk Ina Adema (Commissaris van de Koning in Provincie Noord-Brabant), Kees van Rooij (burgemeester van gemeente Meierijstad), Jan-Renier Swinkels (voorzitter van de Raad van Advies van Den Ouden, voormalig directievoorzitter Swinkels Family Brewers), gaven ze hun visie op het familiebedrijf, bespraken ze hoe Den Ouden bijdraagt aan een duurzame leefomgeving en werkgelegenheid en keken ze vooruit naar ambities voor de toekomst. Na het panel, dat ca. een half uur duurt, klonk het startsein voor het jubileumweekend. Het feest barstte los.
Zaterdag 13 mei Om 20:00 uur (inloop vanaf 18:30 uur) start het jubileumfeest voor het personeel van Den Ouden. Ook deze avond wordt officieel geopend door middel van een panel in talkshow-setting, dit keer met host Steven Brunswijk, Jan-Renier Swinkels, de directie en familieleden van Den Ouden. Zondag 14 mei Van 12:00-16:30 uur organiseert Den Ouden een open dag. Bezoekers krijgen tijdens de open dag de gelegenheid om kennis te maken met de activiteiten van Den Ouden. Van het opsporen van mogelijke explosieven, tot het besturen van de materieelstukken en het nemen van een kijkje in de wereld van grijs en groen. Iedereen is welkom bij de open dag, zowel personeel, familie van Den Ouden als geïnteresseerden uit de omgeving.